Diagon Yolu

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Diagon Yolu

Mesaj tarafından HarryPotter Bir Cuma Kas. 30, 2007 9:13 am

.Bölüm: Kara Cüppeli Yabancı

--Baba! Baba uyan artık.Bak annem seni çağırıyor.Kahvaltı hazırmış!Ya baba uyansana!

--Albus babanı rahat bırak oğlum! Hayatım hadi gel ama hepimiz seni bekliyoruz.dedi Gİnny.

--Tamam Ginny kalkıyorum.dedi uykulu bir sesle Harry.
Küçük çocuk Harry’nin üstünden indi ve merdivenlerden hızla inerek masaya oturdu.Harry hızla giyindikten sonra kahvaltı masasına yöneldi.Daha masaya oturur oturmaz önüne bir tabak uzatıldı.Tabakta bir sandwich vardı.Ginny Harry’nin konuşmasına fırsat vermeden:
--Bunu yiyorsun,hemen giyiniyorsun ve yola çıkıyorsun.Yoksa geç kalıcaksın,dedi.
--Nereye gidiyorum,nereye geç kalıyorum.Ayrıca farkında değilsen söylemiş olayım Ginny gördüğün gibi ben çoktan giyindim!dedi şaşırmış bir biçimde Harry.
--Ah Tanrı aşkına Harry!Unutmuş olamazsın!Bugün maçın var hemde Bulgarlarla Harry.Ayrıca bu akşam Tefefizyon denen o mug..
--Tefefizyon değil televizyon hayatım.diye sözünü kesti Harry.
--Her neyse o muggle aletini izlemek yok.uykusuz kalıyorsun.
Harry hızla kahvaltısını etti ve odasına cisimlendi.Büyük bir hızla formasını giyerek salona geri döndü.Karısını, oğlu Albus’u ve küçük kızı Kathie’i öptükten sonra İngiltere milli takımının soyunma odasına cisimlendi. Harry’nin gelişini belirten şak sesiyle irkilen takım arkadaşları heyecanla Harry’nin neden geç kaldığını öğrenmeye çalışıyorlardı ki tam o sırada oyuncuların adları söylenmeye başladı.Herkez birer birer sahaya çıktı.Odada sadece Harry kalmıştı.
--Zamanın ve İngiltere takımının en iyi arayıcısı Harry James POTTER!!
Evet Harry zaman geçtikçe ününe ün katmıştı. Voldemort’u yendiği hala unutulmamıştı. Ayrıca en sevdiği sporda da kendini geliştirip zamanın en iyi arayıcısı olmuştu.Yavaşça yürümeye başladı.Daha sahaya girdiği anda çığlıklar başladı.Öyle ki hakemin sesi bile duyulmuyordu.Hakemin verdiği işaret ile oyun başladı.Daha maç başlar başlamaz Bulgar takımı sayı yapmaya başladı.Takım kaptanı olan Harry takım arkadaşlarına öfkeyle bağırmayı bırakarak Altın Snitch’i Aramaya koyuldu.Bir anda Harry’nin aklına bir fikir geldi.Bulgar oyuncu Snitch’i ararken Harry bir anda metrelerce yüksekten yere dalış yaptı.Onu gören Bulgar oyuncu da Harry’i hızla takip etmeye başladı.Harry yere bir metre kala süpürgesinin burnunu havaya doğru çevirdi ve yükselmeye başladı.Bulgar oyuncu Harry’nin de tahmin ettiği gibi hızla yere çakıldı.Fakat yolunda gitmeyen bir şey vardı.Harry daha bir metre bile yükselmeden nefesinin kesildiğini ve midesinin bulandığını fark etti.Süpürgesinden düştü.Kusmaya çalışıyor gibiydi.Tam o sırda ağzından eline küçük altın sarısı bir top düştü.Harry Snitch’i yakalamıştı.Hem de aynı okul yıllarında yaptığı gibi.okul yıllarında Snitch’i böyle yakalayarak griffindor’u kazandırmıştı.Şimdi ise aynı yolla İngiltere milli takımını galip duruma getirmişti.
Harry’nin aklına çocukluk yılları gelmişti bir kere artık kimseyi anlamazdı.Harry eve geldiğinde direk odasına çekildi.Ron’dan her şeyi öğrenen Ginny Harry’i hiç rahatsız etmedi.Düşündü Harry gün boyu düşündü…Sessiz sessiz ağladığı saatlerde o gün geldi aklına , o acı dolu gün.Voldemort’a yine lanet okudu.Yarın o günün yıldönümüydü.Ölümcül savaşın yıldönümü!Sonra birer birer ölen arkadaşları geldi aklına, Dumbledore geldi. Sayısız insan o gece kendisi yüzünden ölmüştü.Bu düşünceler içinde uykuya dalan Harry ertesi sabah erkenden uyandı.Kalktı , giyinde ve Anıt mezarlığa cisimlendi.Mezarlık hersene olduğu gibi yine çok kalabalıktı.İnsanlar kendileri için canlarını feda etmiş bu kahramanları hala unutmamıştı. Hava hersene bu gün olduğu gibi yine yağmurluydu.Harry yavaş yavaş mezarlar arasında ilerledi.Şimdi Neville’nin mezarının önündeydi.Mezarın önünde yaşlı bir bayan vardı.Bu bayan neville’nin annesiydi.Zavallı kadıncağız gözleri önünde ölen yavrusunun mezarı başında ağlıyordu.Harry tek bir kelime bile etmeden yürümeye devam etti.ileride, mezarlığın sonuna doğru bir yerde bir mezarın başında tanıdık bir kadın gördü ve mezara doğru yürüdü.Kadın başını mezar taşına yaslamış kesik kesik soluyordu.

--Elien!?!?
--Ah Harry sen miydin?
--Harry kadının yüzünü görünce şok geçirdi ama bunu genç bayana belli etmemeye çalıştı.Yıllar onu çok yıpratmıştı.Sean’ın üzüntüsü onu genç yaşta adeta yaşlandırmıştı.25 yaşındaki kadının o güzelim sarı saçları artık bembeyazdı.Dünyayla ilişkisini tamamen kesmiş olan Elien’in son dönem olayları hakkında hiçbir bilgisi yoktu.Harry ona onun yokluğunda olan bütün olayları anlattı ve yanından ayrıldı.Tam o sırada Dumbledore’un mezarının başında en sevdiği arkadaşları,karısı ve çocukları duruyordu.Mezara doğru yöneldi.Fakat…Fakat o kimdi? Mezarın arkasında duran o yabancı? Kapkara cüppesi ve kafasındaki kukuletasıyla etrafa büyük bir kasvet saçıyordu.Sonra bir çığlık duydu Harry bir kadın çığlığı:
--LİLY KIZIM!!

Çığlık sesleri gittikçe yükseldi.Çünkü kaçırılan başka çocuklar da vardı.Harmonie kaçırılan kızının ardından acıyla ağlıyordu.Ron ise kaskatı kesilmiş,gözlerini bir yöne sabitlemiş ,boş boş bakıyordu.

--Kızım nerdesin?Lilym!Ron kızımı bul bana N'olur!Ron.RON!!Kızımızı bul lütfen!Diye acıyla yalvardı Harmonie.
--Ron şunu keser misin!!Ron kendine gel diyorum sana!diye bağırdı Harry.
Harry'nin bağırmasıyla kendine gelen Ron Harmonie'nin yanına koştu.Ron'u gören Harmonie:
--Ron!Onu bul!Lily'i bul
Herkez Harmonie'yi yatıştırmaya çalışırken Harry hızla etrafı kontrol ediyordu.Birden birşey fark etti.Oydu!Evet oydu.Lily'i kaçıran kara cüppeli kukuletalı adam ağaçların arkasında duruyordu.Harry görünmezlik pelerini cebinden çıkardı ve sırtına geçirdi.Yavaş yavaş adama yaklaşmaya başladı.Adamla arasında yaklaşık 2 metre boşluk kaldığında :
--expelliarmus!!diye bağırdı ve kara cüppeli yabancının asası elinden uçtu. Köşeye sıkıştırıldığını anlayan kara cüppeli yabancı tam cisimlenecekken Harry bir beden kilitleme büyüsü yaparak onu etkisiz hale getirdi.

Harry yavaşça adama yaklaşmaya başladı.Tam o sırada karşıda biri göründü.Harry asasını kavradı fakat geç kalmıştı.
--Expelliarmus!..dedi yabancı.
Harry'nin asası elinden fırladı.
--Cruc....
Yabancı daha büyülü sözleri tamamlayamadan Harry'nin arkasından bir ses yükseldi.
--impedimenta!!O kadar kolay değil.Harry'e zarar veremezsin!
Harry bu sesin kime ait olduğunu biliyordu.Ron'du bu!
--Expelliarmus!dedi Ron. Yabancının asası Ron'un ayaklarının dibine uçtu.
Ron yabancıya beden kilitleme büyüsü yaparken Harry de elinden uçan asasını aldı.Harry Ron'u daha önce hiç böyle görmemişti.Ron koşarak kara cüppelinin yanına gitti.Asasını yabancının kalbine doğrultarak:
--KIZIM NERDE!!dedi hiddetli bir şekilde.
Karacüppeli cevap vermedi.Ron yine sordu:
--KIZIM NEREDE DEDİM SANA!!
Yabancıdan yine ses çıkmayınca Ron:
--Demek konuşmuyorsun!Belki bu senin konuşmanda etkili olur!CRUCİO!!
Ron'un yaptığı lanetin etkişiyle yerde iki büklüm yatan kara cüppeli yabancı acılar içinde kıvranırken,Ron dikkatini işkence lanetine yoğunlaştırdığı için diğer yabancının beden kilitleme laneti çözüldü ve kimseye belli etmeden yerden aldığı asasını Ron'a doğrultarak engelleme büyüsü yaptı.Harry olaya el atmak istedi ama geç kalmıştı..Çünkü adamların ikisi de bir anda cisimlenerek kaçmışlardı.
Ron ve Harry elleri kolları bağlı öylece durdular.Artık ellerinde hiç birşey kalmamıştı.Ne bir isim,ne de bir ipucu!

--Ron nereye kayboldu Harmonie?dedi telaşlı bir şekilde Ginny.
--Bilmiyorum başına birşey gelmiş olmasın !dedi ağlayarak Harmonie!

o sırada Ron ve Harry göründü.Ron hemen Harmonie'nin yanına koştu.Harry de Ginny'nin yanına gitti.

--Ginny; Albus ve kathie nerede?Yoksa!..dedi telaşlı bir şekilde Harry
--Merak etme Harry güvendeler.Annemin yanına bıraktım.
--Ginny ne yapıcaz şimdi!Harmonie'ye çok üzülüyorum.Ron da perişan oldu.Adamları az kalsın yakalıyorduk.Elimizden kaçırdık.Ölüm yiyendi onlar.Ne yapıcaz of!
--Tabi ki savaşıcaz!!dedi genç bir bayan sesi!
Harry ve Ginny aynı anda:
--Elien!?!?

Admin

Erkek

Özelliklerim
Ruh Halim: Süper Süper
Forum Katılım %si:
1000/1000  (1000/1000)

Kullanıcı profilini gör http://hptr.realbb.net

Geri: Diagon Yolu

Mesaj tarafından HarryPotter Bir Cuma Kas. 30, 2007 9:15 am

4.Bölüm: Planlı Saldırı

--NE? dedi soluğu kesilmiş bir şekilde Harry!-- olamaz!Sirius sakın!RON, HARMONİE,GİNNY, ÇABUK HAZIRLANIN HOGSMADE'E GİDİYORUZ!!!
Aradan bir dakika bile geçmeden hepsi aşağıdaydı.Harry gazeteyi Hermione 'ye uzattı.
-Ha-Harry?Bu da ne demek oluyor?Yoksa..Yoksa kızım öö-öldü mü?
Ah LİLY!
--Sakin ol Hemione.Bunu olay yerine gitmeden öğrenemeyiz!
Hepsi hızla olay yerine cisimlenmeye başladı.Yerde küçük bir kız cansız bir şekilde yatıyordu.Biraz ilerisinde Sirius bir ölüm yiyen tarafından yakalanmış ve boynuna bir asa tutulmuştu.
--Kaç oğlum! Bu bir tuzak!!Yerde yatan küçük kız Lily değil!dedi Sirius.
Ama bunun bedelini ölüm yiyen tarafından yapılan işkence laneti ile ödedi.Harry hemen Hermione Ginny ve Elien'i herkeze haber versinler diye eve geri yolladı.
Tam onlar gitmişken Harry'nin etrafına 20 kadar ölüm yiyen cisimlendi.İçlerinden bir tanesi yavaş yavaş Harry'e doğru yürümeye başladı.Kafası siyah bir kukuletayla örtülmüştü.Harry'nin önüne geldiği sırada kukuletasını çıkardı!
--Ah Tom olamaz sen nasıl yaşıyorsun!Ama ben seni...
--Öldürdüğünü sandın!diye tamamladı Riddle.
--Nasıl yani!dedi şaşkın bir şekilde Harry!
--Şöyle anlatıyım Potter.Sen benim hortkuluklarımı bitirdiğini sanarken yanıldın.Çünkü Kendin bizzat benim bir hortkuluğumdun.O gün beni işkence lanetiyle öldürdün ama ben yıllarca sana hissettirmeden içinde yaşadı.Ta ki bir ay öncesine kadar!.Tam bir ay önce bir gece sen uyurken sağ kalan müridlerim sayesinde senin o iğrenç vücudundan kurtularak kendi asil vücuduma geri döndüm.Baktım ki seni sihirsel olarak çökertemiyorum o zaman duygusal olarak çökertiyim dedim.
--Anlamadım Voldy duygusal olarak çökertmek derken neyi kastediyorsun!Sirius'u mu?
--Bir dakika çeneni kapa da dinle!Senin o yara izinin etkileri küçük oğluna geçti Harry.O küçük pisliğe!Zihinsel olarak -Yıllar önce sana yaptığım gibi-onun bedenine girdim ve ona senin kötü hatıralarınla acı çektirdim.Sana o kadar bağlı ki potter senin acı hatıraların bile ona sonsuz acı veriyor!Hiç fark etmedin dimi!Nasıl bir babasın anlamıyorum!
Harwor çocuğu getir.
En arkalardan bir ölüm yiyen kucağında bir çocukla ortaya geçti ve çocuğu yere bıraktı.Çocuk acıyla yerde can çekişiyordu.
--A-Albus?! Oğluma ne yaptın Tom!
--Hiç sadece ona Film izletiyorum.Senin acı hatıralarından oluşan bir film!dedi küçümser bir tavırla Voldemort.
--Tom şunu kes!Şunu kes dedim sana!OĞLUMA ZARAR VERME!!
Voldemort bir toz bulutuna dönüştü.Toz bulutu yavaşça Albus'a yaklaştı ve yok oldu.Harry hemen Albus'un yanına koştu:
--Oğlum! İyi misin Albus!
Albus başka birinin sesiyle konuşuyordu ve gözlerini çevresi mosmor olmuştu.Tıpkı Sirius'un tüle düştüğü günde Harry'e olduğu gibi.
--Sen kaybettin Potter!dedi Albus bir yandan da acıyla kıvranıyordu.
--Oğlum güzel anılarımızı düşün N'olur!
--Potter ,oğlunda sende ölüceksin!dedi Albus yine aynı sesle.
--Tom!Çık oğlumun içinden!Küçüklere saldırmak seni yüceltmez Tom! Büyük bir lord olmak için,şöhretini geri kazanmak için, BENİ ÖLDÜRMEN GEREK!!Lily ve Albus'u bırak hemen!
Toz bulutu Albus'un içinden çıktı ve 1-2 metre ötede Voldemort eski haline döndü.
--Justin!Kızı getirin!dedi emir verir gibi bir sesle Tom Riddle.
En arkalardan bir ölümyiyen sarışın ,yeşil gözlü küçük bir kızıVoldemort'un yanına bıraktı.
--Şimdi Pottercık!Kızı ve oğlunu almak için benimle duello yapmalısın!dedi Voldemort.
--Kızımı RAHAT BIRAK!!diye öne atıldı Ron.
--Vay vay vaay!Weasley! Üzülerek söylüyorum kızın harika büyü yapıyor.Bir müridimi etkisiz hale getirerek kaçma girişiminde bulundu!
--Sana KIZIMI RAHAT BIRAK DEDİM!
--Bırakmazsam ne olur kızıl!!
--CRUCİO! diye böğürdü Ron!
Bütün herkez şok içindeydi.Voldemort büyük bir şiddetle işkence görüyordu.Ölümyiyenler ise Voldemort'a yardım edemiyorlardı çünkü tam o anda olay yerine cisimlenen yoldaşlık üyeleri çoktan onları etkisiz hale getirmişti.Sirius'da kendisini tutan ölüm yiyenden kurtulup koşarak Albus ve Lily'i kurtardı.Kızının kurtarıldığını gören Ron bir anlık dalgınlıkla büyüyü kesti ve kızına doğru koşmaya başladı.Lanetten kurtulan Voldemort kısa bir kahkahadan sonra asasını Ron'a doğrultarak:
--Crucio!dedi.
Ronun yerde acıyla kıvrandığını gören Harry:
--İmpedimenta!diye bağırdı.Hazırlıksız yakalanan Voldemort büyüyü yedi.Harry bir sözsüz büyü yaptı ve Voldemort 10 metre ileriye sürüklendi.
--BİR - DAHA - SAKIN - ARKADAŞIMA - DOKUNMA!!dedi Harry güçlükle!Sinirden gözlerini kan bürümüştü.Konuşmaya devam etti.
--BU SENİNLE BENİM ARAMDA BİR MESELE !! OLAYA RON'U KARIŞTIRMA!!
--Peki potter hadi başlayalım!!
Voldemort sözsüz bir büyü yaptı.Harry onu Dombledore'un bakanlıkta yaptığı su büyüsüyle karşıladı.Su Voldemort'un gönderdiği altın sarısı alevleri söndürdü.Harry Voldemort'un bi anlık şaşkınlığından faydalanarak sössüz bir büyü yaptı.Harry'nin asasından mor renkli alevden bir anka kuşu çıktı ve kuş Voldemort'a doğru uçmaya başladı.Voldemort kuşu asasının tek bir hareketiyle yok etti ve Zihnefendet diye bağırdı.Harry büyüyü yedi ve devrildi.Acıyla kıvranıyordu.Ginny'nin ,çocuklarının,arkadaşlarının,anne ve babasının,Sirius'un parçalara ayrılmış cesetlerini görüyordu şimdi! Hepsi perişan bir haldeydi. Harry:
--BUNLARIN HEPSİ YALAAAN!!diye bağırdı ve büyünün etkisinden çıktı.Voldemort'a döndü ve:
--Anneni tanıyor musun TOM!!dedi.Voldemort afallamış bir şekilde:
--Ne?!?? dedi.Harry tekrar etti:
--Sana anneni tanıyor musun dedim!
--Hayır ama annem asil,zengin ve mükemmel bir büyücüydü!
--Bunların hepsini şuan sen uydurdun Tom !Ben anneni tanıyorum.İstersen sana kısa bir şekilde tanıtıyım.ZİHNEFENDET!!
Harry Voldemort'a merope hakkında bildiği bütün gerçekleri izletti.Büyünün etkisinden çıkan Tom M. Riddle kızgın bir biçimde Harry'e bakıyordu.Asasını kaldırdı:
--CRUCİO!!Harry yerde acıyla kıvranmaya başladı.
--OĞLUMU RAHAT BIRAK TOM!dedi olay yerine cisimlenen James!
--Ah James !Neden bırakacakmışım!
--Bak Tom!Eğer müridlerinin annen ve senin kanın hakkındaki gerçekleri öğrenmesini istemiyorsan oğlumu rahat bırakırsın.Eğer ki onlara söylememi istiyorsan BUNU YAPMAYA DEVAM ET!
Duyduğu şeyler karşısında korkan Voldemort müridlerini de toplayarak olay yerinden kaçtı.Büyüden kurtulan Harry Sirius'a doğru koştu!
--Sirius iyi misin?dedi ve Sirius'a sarıldı.
--Merak etme Harry!İyiyim oğlum!
Olayın geçtiğini anlayan Harmonie Ginny ve Elien olay yerine cisimlendi.Elien'i gören Sirius şaşkın bir biçimde:
--Elien! kızım!Ama sen ..sen ölmemişmiydin!
--Ah baba!inanmıyorum bu-- bu sen misin?Ben ...ben azkabanda öldürüldün sanıyordum?Annemi öldürdüler baba!Voldemort öldürdü!Ben senide öldürdüler sandım!

Admin

Erkek

Özelliklerim
Forum Katılım %si:
1000/1000  (1000/1000)

Mesaj tarafından HarryPotter Bir Cuma Kas. 30, 2007 9:16 am

5.Bölüm:
Süpriz Gelişmeler

--Sirius bu da ne demek oluyor!Bir kızın olduğunu bilmiyordum!dedi james şaşırmış bir şekilde.
--Bak james bence eve gidelim orada konuşalım herşeyi!
Hep beraber eve cisimlendiler.
--Hadi patiayak seni bekliyoruz.
--Tamam james ,başlıyorum.Harry,oğlum gel de yanıma otur.Bak james ,siz Godric's Hollow'da saklanırken ben sizin yanınıza pwk gelemiyordum hatırlıyorsanız.
--Evet hatırlıyorum Sirius.Hatta Voldemort bizi bulmadan 5 ay önce mektup atmayı da kesmiştin.
--Çünkü baykuş yollarsam tehlikeli olur diye düşünmüştüm.James ben Hogwars'dayken bir kıza aşık olmuştum ve o da bein seviyordu.
--Ve bunu bana söylemedin ha!
--James bi dakika sözümü kesme de dinle!Evet söylemedim.Çünkü kız bunun bilinmesini istemiyordu.Bu yüzden de biz hiç çıkmadık.Daha sonra siz Godric's hollow'dayken onu gördüm.Hala beni seviyordu.Herkezden gizli onunla evlendim.Size mektup yazamadığım için de söyleyemedim.Sonra..sonra voldemort sizi buldu ve bende suçlu sayılarak Azkabana gönderildim.Eşimin hamile olduğunu biliyordum ve bu yüzden de bir kızım olduğunu biliyordum.Hapishaneden kaçtığım zaman ilk olarak evime gittim.Evim enkaz halindeydi.Oradaki bir muggle'dan eşimin ve kızımın öldürüldüğünü duydum.Enkazdan kızımın bir fotoğrafını buldum.Bu nedenle onu tanıyabildim.Daha sonra Hogwarts'a gittim.Onun benden nefret etmesini istemiyordum.Harry beni anladı ya,bana inandı ya ,bundan başka isteğim yoktu.Onu kendi oğlum yerine koydum.
--Bende seni Sirius!dedi Harry.
--Biliyorum oğlum,biliyorum.James artıkherşeyi duydun.Osırada herkez Elien'e döndü.
--Baba bu gerçekten sen misin?
--Evet kızım!
Elien koştu ve Sirius'a sarıldı.
--Ah baba seni çok seviyorum!
--Bende kızım bende!Peki beni nasıl tanıdın?
--Resimlerini gördüm baba!Gelecek postasında,evimizde!Bi de buradayken,seneler önce.Biz daha 17 yaşındayken.Harry'e sordum,babam dedi.Ama şimdi anlamıyorum.O senin oğlun mu baba?Ben onu James'in oğlu diye biliyorum.dedi Elien.
--Benim babam James ,Elien!Annemle babamı Voldemort öldürdükten sonra Sirius'u babam bildim.Ondan sana da babam dedim.Onun tüle düşüşünün ardından ondan babam diye söz etmeye başlamıştım çünkü.Harry kfasını James'e doğru çevirdi.James oğluna biraz değişik bakıyordu.
--N'oldu baba yoksa Sirius'a baba dedim diye bana kızdın mı?diye sordu Harry üzgün bir tavırla.
--Tabi ki hayır Harry.Aslında aksine benim yokluğumda ona baba demen bein çok mutlu etti.Tabi o da senin baban sayılır.dedi sırıtarak James.
--Ginny hayatım!Benim çok uykum var.Sen Kathie'yi annenden aldın mı?
--Evet,aldım ?
--O zaman Albus ile ikisine senin Zihinbend gibi işlev gören o uyku iksirinden ver de rahatça uyusunlar.O pisliğin onları rahatsız etmesini istemiyorum.
--Peki aşkım sen uyu ben geliyorum.
--Baba,anne,Sirius,Elien,Lupin hepinize iyi geceler!
--Harry,oğlum dur bir dakika yatmadan önce konuşabilir miyiz?dedi Sirius sevgiyle.
--Tabi!dedi Harry.
Beraber yürüdüler ve Sirius'un odasına geçtiler.Sirius Harry'i omzundan tuttu ve kendine çekti.Bir süre sarılmış vaziyette öylece durdular.Harry:
--Sirius ne oldu?dedi.
-- Harry!sadece biraz duygulandım.Neyse!Konumuza geri dönelim.
--Tamam!dedi Harry gülümseyerek.
--Bak Harry,Ne james'in geri dönmesi,ne de benim bir kızımın olması aramızdaki bağı değiştiremez.Sen hala benim oğlumsen ve hep öyle kalacaksın!Bunu bilmeni istedim!dedi Sirius, duygulanmış olduğu her halinden belli bir ifadeyle.
--Ah Sirius!Seni öyle seviyorum ki!Merak etme hiç bir zaman öyle düşünmedim.
Kapının dışından bir ses duyuldu.
--Harry nerdesin?
--Ah Ginny beni çağırıyor.Ben gitmeliyim.İyi geceler Siri-Baba!dedi gülümseyerek Harry.
Koşarak odasına gitti ve yatağına uzandı.Daha başını yastığa koyar koymaz uykuya daldı.

--Hayatım!Uyan artıkk!
Harry karısının sesini duyuyordu ama gözlerini açamıyordu.Ters giden birşeyler vardı.Harry'nin yarası çok fena acıyordu.Sanki kafası yarılmak üzereydi.Harry çığlık atmaya başladı.Ayrıca göğsündeki yılan dövmesi de alev almışcasına acıyordu.Harry gözlerini açtı fakat hala çığlık atıyordu.Gözleri kıpkırmızı olmuştu.
--HARRY NEYİN VAR HARRY!!Sirius!James n'olur gelin!Harry-Ha-Harry ii değil!!!

Admin

Erkek

Özelliklerim
Forum Katılım %si:
1000/1000  (1000/1000)

Mesaj tarafından HarryPotter Bir Cuma Kas. 30, 2007 9:17 am

6.Bölüm: Kings Cross'da Katliam

--Harry!? Lupin,SiRiuS!James buraya gelin!Lütfen!
Aşağıda bir patırtı koptu.Şimdi herkes Ginny ile Harry'nin yatak odasındaydı.Harry acı içinde kıvranıyordu.Etrafında oluşan mor halkalar içinde gözleri birer zümrüt misali parıldıyordu.Sonunda acıları son buldu ve kendini yatağa bıraktı.Lily başını James'in göğsüne yaslamış bir halde ağlıyordu.Harry annesinin sesini duydu ve yattığı yerden doğruldu.Annesini sakinleştirmek için:
--Anne, ben iyiyim, ağlama lütfen!dedi.
Oğlunun sesini duyan Lily onun iyi olduğunu anladı ve sakinleşti.
--Ginny,anne siz çocuklara bakın sanırım sesimi duydular.Ah bakın Kathie ağlıyor işte!
--Harry sana ne oldu öyle demin!Hiç birimiz çözemedik!dedi endişeyle Sirius.
--Merak etme Sirius!Sadece bir krizdi!.Zihinbend yapmayı unutmuşum.dedi Harry.
--Ah bi daha bunu yapma Harry.Unutmak da ne demek!Sen bir zihinbendarsın!dedi Remus Lupin.
--Fakat bir sorun var.Göğsümün bir bölgesi feci bir şekilde yandı.Tam da..Tam da dövmemin olduğu yer.Bir dakika!!dedi Harry ve t-shirt'ünü çıkardı.Evet!Tahmini doğruydu!
Yanılmamıştı!Dövmesi yine değişmişti.Fakat..Fakat bu sefer hareket ediyordu.Evet,yılan hareket ediyordu!Daha sonra yılan konuşmaya başladı:
--Ssseçilmişe yardıma geldimmm....
--Ne diyor?diye merakla sordu James.
--Bi dakika! diye babasını susturdu Harry.
--Ssseçilmiş!Karanlık orada görüyorumm!Yaklaşıyorr!Kings Cross'a yaklaşıyorr.Çokk Kkötü şeylerr olucak!!Karanlıkk orada Ssseçilmiş!Muggle'lar masum Muggle'lar katlediliyorr.Ssseçilmiş yardım edinn!!
--Bakın!diye söze başladı Harry.Kings Cross'a gidiyoruz.Orada katliam olucak!Voldemort saldırıyor.Mugglelara!Çabuk olun!Sirius sen aynanla yoldaşlığa haber ver.Lupin sende Tonks'u durdur.O gelmiycek gelmemeli!Hamile bir insanı tehlike altına sokamayız!dedi Harry açıklayıcı bir şekilde.
Sirius ve Lupin hariç herkes olay yerine cisimlendi.Etraf kangölüne dönmüştü.Savaşan bir sürü insan vardı.Harry hemen Harwor adlı ölüm yiyenin karşısına geçti.
--Potter, Potter! Seni öldürmek büyük bir zevk olucak!Lordum ne kadar sevinicek!
Harry:
--Expelliarmus! diye bağırdı!Aynı anda ölüm yiyen de öldüren lanetle karşılık vermişti.O anda Sirius olay yerine cisimlendi.Harry'e yapılan büyüy farketti.Ölümyiyene bir engelleme büyüsü yolladı.Daha ölümyiyen ne olduğunu anlayamadan Harry:
--Petrificus totalus diye böğürdü!
--İyi işti Harry!dedi Sirius.
Bir fare koşar adım aralarından geçti ve 1 metre ilerlerinde insana dönüştü.
--Peter ne arıyorsun burada sen!dedi sinirden aklını kaybetmek üzere olan Sirius.O sırada Lupin bir ölümyiyeni sersemletmişti.Peter koştu ve Harry'nin ayaklarına sarıldı.
--N'olur! N'olur beni öldürmesine izin verme Harry!Ben babanın en iyi arkadaşıydımJames'in en iyi arkadaşı!dedi yalvarır gibi bir sesle Kılkuyruk.
--ASLA ASLA BİR DAHA BABAMIN ADINI AĞZINA ALMA SENİ PİS HAİN!!
--Kılkuyruk yerden kalktı ve gümüş elinde tuttuğu asasını Harry'e doğrulttu.
--Crucio!!diye bağırdı.
Harry yere düştü.Asasıda elinden düştüğü için Kılkıuyruğun büyüsünü durduramıyordu.Harry'i yerde gören Sirius laneti Kılkuyruğun yaptığını görünce çılgına döndü ve hiddetle:
--Buna nasıl cürret edersin seni pis kemirgen! AVADA KEDAVRA!diye böğürdü.
Kılkuyruk gözleri açık bir biçimde yere serildi.
--Bunu çoktan hak etmişti.Seni hiç durdurmamalıydım Sirius!dedi Harry.
Tam o sırada James koşarak yanlarına geldi:
--Sirius! Aylak..Aylak ağır yaralı!Tüm ölümyiyenler kaçtılar .Yoldaşlıktan bir sürü yaralı var!Ve ve biz gelmeden önce birçok muggle katledilmiş.dedi
Ortalık kan gölüne dönmüştü.Yerde yatan muggle cesetlerinden yürüyecek yer kalmamıştı.Bazı mugglelara bombarda uygulanmıştı.Ortalık çok feci bir görünümdeydi.Havanın kokusundan bile vahşetin ne derece büyük olduğu sezilebiliyordu.Ama kimse bir saniye bile burada durmamalıydı çünkü az sonra muggle polisi olay yerine gelecekti.Yararlıları topladılar ve karargaha cisimlendiler.Sirius,James ve Harry hemen Lupin'in yanına koştular.Lupin ağır yaralıydı.Vücudunda yer yer derin kesikler vardı.Şifacılar en az üçgün içinde iyileşebileceğini söylüyorlardı.Fakat bu gün dolunay vardı ve Lupin bu durumda değişim geçirirse kendine zarar verebilirdi.
--Anne!Kurtboğan iksiri yapabilir misin?Lupin'e lazım.Senin hızlı bir yöntemin vardı defterinde okumuştum!dedi heyecanla Harry.
--Siz yokken ben hazırladım oğlum.Bu gün dolunay olucağını biliyordum.dedi Lily mutfaktan kafasını uzatarak.
--Harikasın anne!

Admin

Erkek

Özelliklerim
Forum Katılım %si:
1000/1000  (1000/1000)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

- Similar topics