3.Bölüm

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

3.Bölüm

Mesaj tarafından HarryPotter Bir Cuma Ara. 07, 2007 1:25 pm

3.Bölüm Hogwarts'tan Çağrı

Harry ve Ron o sabah camdan giren 3 baykuşun sesiyle uyandılar.Bu baykuşlar Hogwarts'dan gelmişti.Harry hemen kendi mektubunu açtı ve okumaya başladı.

Sayın Mr Potter,

Hogwarts'a bir hafta erken gelmenizi istiyoruz.Okul açılmadan önce okulda bir toplantı yapılmasını öngördük.Yarın sabah saat 10:30'da okul kapısının önüne cisimlenmeniz rica olunur.
NOT:Cisimlenme sınavına katılmadığınızı fakat cisimlenebildiğinizi bildiğimiz için bakanlıktan sizin için cisimlenme diploması istedik.Yani şu an cisimlenme izniniz bulunmaktadır.
Harry ve Ron eşyalarını topladılar ve Harmonie'ye haber vermek için salona koştular.Aşağıya indiklerinde Harmonie'yi mektubunu okurken buldular demek ki o mektup Harmonie'ye gelmemişti.Kime geldi die düşünürken mektubun üstündeki ismi okumayı akıl ettiler.Mektup Ginny'e gelmişti.Harry Kovuk'a geldiğinden beri daha Ginny'i hiç görmemişti.O sırada Ginny salona girdi.
-Ginny bu mektup sana,Hogwarts'dan gelmiş, dedi Ron.O sırada Harry Ginny'e bakıyordu.Ginny Harry'e doğru yöneldi.
-Bak Harry senin beni tehlikeye atmamak için terkettiğini biliyorum.Ne kadar sen istemesen de Hogwarts'dan beni çağırıyorlar,SON SAVAŞ İÇİN!!,
diye bağırarak salonu terk etti.Harry peşinden koştu.Ginny'i kolundan yakaladı ve kendine doğru çekti.Beraber Ron'un yataına oturdular.
-Sen gelmemelisin, seni de benden alıcak gelmemelisin Ginny!
Ginny'nin konuşmasına fırsat vermeden devam etti:
-Görüyorsun herşeyimi elimden aldı ,herşeyimi!!.
Önce annemle babam,sonra sirius,ardından Dumbledore.Sizide almaya çalışacak!Harry gözyaşlarına hakim olamayarak ağlamaya başladı.
-Harry lütfen !Seninle gelmeme izin ver!
-Ginny bak anlamıyorsun ben Voldemort ile savaşacağım.Eğer sende benimle gelirsen seni öldürür!
-Harry sen zannediyorsun ki burda kalırsam güvende olurum .Ben senden ayrılsam bile Voldemort benim ailemin senin en yakınların olduğunu biliyor.Yine gelir buraya yine öldürür beni! Bari öleceksem senin yanında ölürüm! dedi Ginny ve Harry'e sarıldı.Artık dayanamayacak durumda olan Harry Ginny'e sımsıkı sarıldı.
-Seni asla bırakmayacağım Ginny! Asla...
Belki bir yarım saat öyle kaldılar.Sonra ayrıldılar ve Harry Ginny'nin gözyaşlarını sildi.Sonra Ginny'nin odasına gittiler Ginny'nin Eşyalarını bir sihirle hazırladılar.Ve yine bir sihirle eşyaları Hogwarts'a yolladılar. smiley

NOT:imla hatalarını düzeltmeye çalıştım.Hatam varsa şimdiden özür dilerim. smiley

HarryPotter
Admin
Admin

Erkek

Özelliklerim
Ruh Halim: Süper Süper
Forum Katılım %si:
1000/1000  (1000/1000)

Kullanıcı profilini gör http://hptr.realbb.net

Geri: 3.Bölüm

Mesaj tarafından chucky Bir C.tesi Ara. 08, 2007 6:57 am

saol