9.Bölüm

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

9.Bölüm

Mesaj tarafından HarryPotter Bir Cuma Ara. 07, 2007 1:30 pm

9.Bölüm: Horace Slughorn

Ertesi sabah Harry uyandığında Karşısında ona sevgiyle bakan anne ve babasını gördü.Babası:
--Harry oğlum Hortkulukları bulmuşsunuz ,onlar tehlikeli olabilir.Bu nedenle bence hemen giyin ve arkadaşlarınla beraber Hortkulukların nasıl yok edileceğini öğren!
--Peki baba!
Harry babasının sözleri üzerine yanına Ron'u alıp Hogwarts'a cisimlendi.Ron ile birlikte okulun bahçe kapısındın içeri girdiler.Bahçede arkadaşları neville ve luna ile karşılarştılar.Onlar ile kısa bir sohbet ettikten sonra müdüre mg gonagall'ın odasına gittiler.Harry birden şifrenin ne olduğunu bilmediğini hatırladı ve aynayı açtı.Karşısındaki daha da yaşlanmış gibi gösteren lupin:
-- Ne oldu Harry yoksa kötü birşey mi var?!?
-- hayır önemli birşey yok profesör sadece size prof. Mg Gonagall'ın odasının parolasını soracaktım.
--parola Fawkes Harry!
Harry aynayı kapattı ve cebine koydu.parolayı söyledi merdivenleri çıktıktan sonra kapıyı çaldı.
--girin! dedi prof Mg Gonagall
Harry burada ne işiniz var ne oldu yoksa kötü birşey mi oldu!! dedi mG Gonagall
--Efendim bizim Prof. Slughorn ile görüşmemiz lazımDiye cevapladı Harry ve --yalnızz diye ekledi Harry.Az sonra prof.Slughorn içeriye girdi.Harry ve Ron ona Hortkulukların nasıl yok edildiğini sordular.Profesör önce bu teklifi reddetsede daha sonra söylemeyi kabul etti.Ve çocuklar eve doğru yola koyuldular.Eve geldiklerinde onları 5 çift meraklı göz karşıladı.Ron bütün olanları hepsine anlattı ve Hortkuluklarıda alarak hergün duello çalıştıkları odaya yöneldiler.Öncelikle Hortkulukları bir Sehpa ve üstünde büyük bir kase yaratarak üstüne koydular.Büyüyü üç erkeğin yapması gerekiyordu.Büyüyü Harry ,Ron ve bugüne kadar onlara hiç yardım edemediğini söyleyerek bu görevi üstlenen malfoy yapacaktı.Üçüde kasenin başına geçtiler ve büyülü sözleri bağırarak söylemeye başladılar.

-GRİOTA SLİVEN MEYTANİA NEFTRE ESİA ELDORA HORTKULUX!!!!! (bu büyü aslında yok ben kendim uydurdum smiley rolleyes

Evet olmuştu sonunda hortkuluklar yokoldu.O sırada Dumbledore yanlarına cisimlendi elinde birşey tutuyordu.Bu nagininin cansız bedeniydi.Naginiyi kaseye koydular.Dumbledor Ron ve Harry bir kez daha bağırdı.

-GRİOTE SLİVEN MEYTANİA NEFTRE ESİA ELDORA HORTKULUX!!!!!!!

Son hortkulukta yokolmuştu.

10.Bölüm: Diagon'a Saldırı

--Yarın Diagon yoluna saldırıyorsunuz yanınıza 3 tane ifrit de alın! dedi ölüm gibi soğuk bir ses.
Tabi efendim dedi ölüm yiyen

--Karanlık lordumuz neden Harry potter'e dokunamıyoruz? diye sordu ölüm yiyen buz gibi bir sesle

Sen benim isteklerimi sorgulayamazsın !dedi ölüm gibi ses ve ekledi:
--Ve yaptığın cezasız kalmayacak!
-CRUCİO!!
******************************************************_--harry uyan Harry!abi n'oldu uyan sadece bir kabustu!
Harry gözlerinin araladı karşısındaRon duruyordu.Ron onu yanına alarak kahvaltıya indi.Harry kabusunu anlattı.Hemen Lupin'e haber verdiler.Akşamüstü harry aynanın ısınmasıyla birlikte elini cebine attı.Gördüğü kabus gerçek olmuştu.Diagon yoluna saldırı yapılmıştı.Hepsi diagon yoluna cisimlendiler.Harry lupin'i gördü .Lupin'e doğru koşarken ayağı birşeye takıldı.Takıldığı şeyi gördüğünde yıkıldı.Harry 'nin gözü hiç birşeyi görmüyordu.öylece yerdeki Charle'nin ölü bedenine bakııyordu.Abilerinin öldüğünü gören Ron ve Ginny yıkılmışlardı.Harry Seana derhal ginny ve ronu cisimleyerek eve götürmesinin ve başlarında durmasını istedi.Harry'nin gözünü nefret bürümüştü.Önüne çıkan bütün ölüm yiyenleri tek bir lanet ile öldürdü.Karşısına çıkan 2 devi gördüğünde asasını onlara doğru doğrulttu ve:
--BOMBARDA!! diye bağırdı.Paramparça olan devlerin vücudunun herbir köşesi başka bir tarafa sıçradı.Düşmanların çoğu öldürülmüş geri kalanı kaçmıştı.Harry'nin yaptığını görüp dehşete düşen tonks Harry'nin yanına koştu.Harry yaralanmıştı.Onu iyileştirmek için kovuğa götürdüler.Yaralarını sarmak için gömleğini çıkardıklarında şok oldular.Harry'nin göğsünde yemyeşil ve gözleri ateş renginde olan bir yılan dövmesi ortaya çıkmıştı ve yılanın altında ''seçilmiş '' yazıyordu.

Admin

Erkek

Özelliklerim
Ruh Halim: Süper Süper
Forum Katılım %si:
1000/1000  (1000/1000)

Kullanıcı profilini gör http://hptr.realbb.net

Geri: 9.Bölüm

Mesaj tarafından chucky Bir C.tesi Ara. 08, 2007 7:01 am

saol
chucky
Üye